Anunturi

SLUJBELE BISERICII IN PERSOANA

DUMINICA, slujba in limba romana, de la 10.00am: pentru a va inregistra sa participati la slujba, dati click pe LINK

DUMINICA, slujba in limba engleza (Lighhouse Bible Church), de la 10.00am: pentru a va inregistra sa participati la slujba, dati click pe LINK

Inainte de a venit la slujba Bisericii, fiecare dintre cei care vor participa, trebuie sa se verifice folosindu-se de urmatorul link: Patron Screening Poster.

SLUJBELE BISERICII ONLINE

DUMINICA, slujba in limba romana, de la 10.00am:

Facebook – LINK

Zoom – LINK

DUMINICA, slujba in limba engleza (condusa de Pastor Glen Zeidler si Pastor Jacob Nuh); de la 10.30am, accesul este de la 10.15am:

Meeting ID: 158 857 098
Password: 316

MIERCURI, Seara de Rugaciune si Studiu biblic a RBCT, de la 7.30pm, accesul este de la 7.15pm:

Zoom – LINK

DONATII pentru Biserica Baptista Romana din Toronto pot fi facute prin Interac e-Transfer pe adresa de e-mail: bbrt.donations@gmail.com. Contul este setat pe “autodeposit” – banii vor fi depusi in banca in mod automat, fara a fi nevoie de parola.